Dolní 3137/100, 79601 Prostějov
+420 603 999 848
customer@alewerans.com

O nás

Historie společnosti

Společnost Alewerans s.r.o. byla založena před 9 lety v Jihomoravském kraji. Jako společnost prošla restruktulizací směrem k hlavní činnosti ve které vyniká. Mezinárodní a vnitrostátní doprava zajišťována vozy s nejvyšší možnou výbavou a s vysokým důrazem na bezpečností prvky k zajištění nejvyššímu komfortu přepravovaných osob a materiálu. Z důvodu zvýšení profesionálního zajišťování přepravy, stále obnovujeme náš vozový park, který disponuje vozy rokem výroby od 2019. Zároveň díky síti partnerských dopravců a výrobních firem zajišťujeme i spediční služby pro uspokojení jejich potřeb.

Vize společnosti

Být dopravce a poskytovat spediční služby s propracovanými procesy, které budou zajišťovat rychlost, kvalitu a bezpečnost. Získání dalších zákazníků, kteří v oblasti dopravy budou naším dlouhodobým partnerem nejen v Evropě ale i v dalších kontinentech. Díky svým loajálním a kvalifikovaným zaměstnancům dosahovat vysoce prosperující společnosti mezinárodních kvalit a standardů. Začít spolupracovat můžeme již dnes!

Pojištění odpovědnosti

Níže naleznete soubory o pojištěních k nahlédnutí.

Nabídky práce

V současné době hledáme kolegu na pozici dispečera mezinárodních přeprav. Pro více informací prosím volejte personální oddělení na tel. čísle +420 775 138 701.